Mam na imię Sabina, zajmuję się fotografią ślubną oraz rodzinną.
Mam dwójkę dzieciaczków i wspaniałego męża:).
Jestem wrażliwą, szczerą i wesołą osobą.

Zapraszam Was do mojego fotograficznego świata.

sabina waclawska gugula

Fotografia daje mi poczucie szczęścia, jest to dla mnie spełnieniem wszystkich marzeń. Mogę kreować codzienność oraz zatrzymywać najpiękniejsze chwile z Waszego życia, radość do powrotu najcenniejszych wspomnień jest bezcenna.

Uwielbiam naturę, góry, chodzić na grzyby do lasu, biegać z dziećmi po łące i dlatego najlepiej się czuję na sesji zdjęciowej w plenerze:). Nie licząc świetnych historii, momentów i emocji na reportażach podczas Waszych ślubów i wesel!
Moja historia z fotografią zaczęła się kilkanaście lat temu, aparat zawsze miałam przy sobie na wszystkich spacerach oraz wyjazdach i tak w wieku 19 lat zaczęłam się uczyć fotografii w Krakowskiej Szkole Artystycznej. Już w trakcie trwania tej szkoły zaczęłam robić zdjęcia na różnych eventach i zamkniętych imprezach dla dużych firm. Następnie po narodzinach moich dzieci zaczęłam się interesować fotografią dziecięca oraz rodzinną, więc zrobiłam kilka dodatkowych kursów w tym kierunku na Akademii Fotografii Dziecięcej. Jednak duża część mojego serca jest zajęta dla fotografii reportażowej, uwielbiam łapać chwile, które na pierwszy rzut oka są niezauważalne i szybko mijają. Aktualnie dokształcam się na różnych warsztatach fotografii ślubnej u wspaniałych fotografów, gdzie czerpie dużo wartościowej wiedzy.
Jeśli Cię chociaż trochę zainteresowałam swoją osobą to zapraszam do kontaktu, czekam na Ciebie z niecierpliwością :)!

Buziaki Sabina